Historie

  • 1992 - 2001 Firma LABEL design, a.s. byla založena v roce 1992. Začínala jako malá tiskárna se 6 zaměstnanci v pronajatých prostorech, které byly záhy po úspěšném rozjezdu již nedostačující. Pro další růst a modernizaci výroby bylo potřeba větších prostor. V roce 1996 proběhla kolaudace nové výrobní haly včetně správní budovy. Již rok poté představuje firma LABEL design špičkovou UV ofsetovou technologii, vůbec první na trhu. Firma zaznamenává rychlý růst a v roce 1999 se 60 zaměstnanci investuje do dalších výrobních zařízení pro rozšíření produktového portfolia a zvýšení kapacity výroby. V následujících letech pokračuje trend růstu, přistavuje se nová hala, rozšiřuje se výrobní kapacita, přibývá nová knihtisková technologie. 
Depositphotos_70037873_xl-2015_Staré tiskový stroj_small
  • 2002 - 2011 Správnou výrobní praxi zaštiťuje od roku 2002 mezinárodní certifikace ISO 9001, kterou do roku 2008 doplnili další důležité certifikace nezbytné pro správné fungování a spolupráci s důležitými obchodními partnery. V rámci rozšíření servisu našim zákazníkům v oblasti dotisku a aplikace etiket vzniklo technické oddělení, které tyto služby začalo poskytovat. S měnícím se trhem a potřebami našich zákazníků firma v roce 2011 rozšířila nabídku o digitální tisk. Nákup digitálního stroje HP Indiga, coby nejkvalitnějšího digitálního tisku na světě, odstartovala novou éru v historii firmy. Kapacita byla zaplněna velmi rychle a logicky následoval nákup druhého Indiga a potřebných dokončovacích strojů. V tomto období pracuje pro společnost již více než 100 zaměstnanců a celý tým intenzivně řeší vyšší efektivitu výroby a zvyšování kvality všech procesů.
     
  • 2011 - současnost Analogové stroje technologie flexotisku a ofsetu jsou nahrazovány modernějšími stroji, které umožňují zrychlení zakázek, menší odpad, snadnější obsluhu a kvalitnější tisk. Digitální sekce dostala v roce 2016 přírůstek v podobě Injektového stroje Domina, umožňující výraznější tisk a speciální efekty. Dokončovací stroje mají v té době alternativu v podobě laserového výseku. Z důvodu zlepšení logistiky na hale a vytvoření vhodných podmínek pro jednotlivé technologie byla v roce 2018 dokončena přestavba celé výrobní haly. V rámci zvyšování efektivity procesů vytváří tým pracovníků IT vlastní aplikace pro automatizaci jednotlivých procesů. Vzniká nový webový portál nabízející elektronický katalog produktů a další on-line služby. Nové sociální zázemí s jídelnou, odpočinkovou částí, a nové kancelářské prostory byly kolaudovány v roce 2021 po dostavbě správní budovy. I pro nadcházející období má společnost LABEL design další ambiciózní plány s cílem zlepšení servisu a kvality zákazníkům, zahrnující investice do výrobních prostor, zařízení, zaměstnanců a dalšího nezbytného.

Lidé

Jsou to především zaměstnanci, kteří vytvářejí podobu a charakter firmy, tak jak je ve výsledku na trhu vnímána. Společnost LABEL design se jako jedna z mála může pochlubit velkým množstvím zaměstnanců, kteří pro ni pracují více než 15 let. Vypovídá to o vzájemné symbióze, která ve výsledku může svým obchodním partnerům nabídnout letité zkušenosti, týmovou spolupráci, odzkoušené postupy, a hlavně přátelský a profesionální přístup. Zakázky našich klientů projdou rukou členů několika odborných týmů. Na vstupu firmy působí kolektiv obchodního oddělení, kterému zajišťují odbornou podporu kolegové z technologického oddělení a DTP studia. Ekonomický úsek úzce spolupracuje z obchodníky i zákazníky v různých fázích toku zakázek. Definitivní kompletaci zakázek před výrobou zajišťuje oddělení přípravy. Nesmíme opomenout oddělení nákupu, které zajišťuje vše potřebné pro výrobu. Nejpočetnější tým lidí působí přímo ve výrobě, což je odvislé od rozsáhlého strojního parku. Na výstupu hotových zakázek, které jsou pečlivě kontrolovány oddělením kontroly, pracuje tým expedice zajišťující logistiku dle požadavku zákazníka.

DSC_2259_small

Ocenění

OBAL ROKU 2014_small

Práce a úsilí všech kolegyň i kolegů v naší firmě bylo odměněno i formou ocenění, které jsme v předešlých letech získali. Velmi si toho vážíme a věříme, že tyto úspěchy pozitivně přispívají k celkové vizitce naší firmy. Účastnili jsme se několika ročníků národní soutěže OBAL ROKU. Vždy jsme nominovali zajímavé obalové řešení s naším produktem a výsledkem jsou 4 získaná ocenění.

bsb_2020

Již 4 rokem po sobě nám byl udělen titul SUPERBRANDS. Mezinárodní organizace Superbrands je nejuznávanější nezávislá globální autorita v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Ocenění Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Pro nás je to ocenění naší dlouholeté práce a pozitivní zpráva směrem k našim stávajícím i potenciálním klientům, že svému byznysu rozumíme a děláme jej dobře.

Naše cíle

depositphotos_151249756-stock-photo-businessmen-shaking-hands_small

Naším cílem je spokojenost našich zákazníků i našich zaměstnanců, snaha být vždy profesionálním partnerem ve všech oblastech spolupráce na kterého je spolehnutí, minimalizovat zátěž životního prostředí z naší činnosti, stále se rozvíjet, věnovat se inovacím produktů i procesů, dosahovat úspor ve všech oblastech a být na trhu nejlepší.